SHITET APARTAMENT 2+1 SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Postuar 1 muaj më parë

83.700.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 355676666765
Viti: 2022
Sipërfaqja: 104m2
Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/CfgPXoUgw32/
Kodi i produktit: 6655
106 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: rr. Bulevardi Skenderbeu, Shkoder
📏Sipërfaqe Totale: 104.6 m², Kati I-banim
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 dy banjo
-🌅 ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Ndertim modern e bashkekohore dhe cilesi e larte.
–✔ Mundesi zgjedhje te katit.

💶ÇMIMI: 83,700 € / 800 €/m² hyrjet mbrapa
Parking privat: Cmimi 12 000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 2+1 SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.