SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TEATRI SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Qyteti: Prona në Shitje
Kodi i produktit: 7796
Postuar: 4 javë më parë

61.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 80m2

Specifikat

Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 148
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Sheshi Demokracia, mbas Teater Migjenit, Shkoder
📏Sipërfaqe: 80 m², kati I
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
–🌅 nje ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Shtepia ka sigurim 10 vjecar.
–✔ Shitet pjeserisht e mobiluar.
–✔ Ashensor.

💶ÇMIMI: 61,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TEATRI SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *