SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TEATRI, SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 7062
Postuar: 1 muaj më parë

75.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Viti: 2000
Sipërfaqja: 75m2
Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/ChCCJRyMNQ0/
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/suntravel.al/

207 Shikime
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Tek Teatri, Shkoder
📏Sipërfaqe: 75 m², Kati I-banim
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Kondicioner.
–✔ Ofrohet e mobiluar.

💶ÇMIMI: 75,000 €

——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TEATRI, SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.