SHITET BANESA NE QENDER MBRAPA HOTEL SIRIUSIT

Shitet nga: Estate Dreni
Email: jakupbajgora3@gmail.com
Postuar 3 javë më parë

850.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 38344300072
Viti: 2022
Sipërfaqja: 90m2
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/DRENI-369891719819965
Kodi i produktit: 6552
103 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Shitet banesa ne Qender mbrapa Hotel Siriusit banesa gjindet ne katin e nente dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon
-shpajz

Per me shume info:

+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET BANESA NE QENDER MBRAPA HOTEL SIRIUSIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.