Shitet Biznesi MobilShop

Shitet nga: Anonim
Numri i telefonit : 049237567
Email: nderimi6@gmail.com
Kodi i produktit: 2374
Postuar: 11 muaj më parë

1.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD

Specifikat


Shikime 523
Favorite
Favorite

Shitet biznesi Mobilshop në Dardani Prishtinë në gjendje pune dhe 100 % në funksional, i cili ka qenë mobillshop mbi 6 vite.
Shitet me të gjitha pajisjet dhe mallin që ka brenda!
Vlenë të ceket se posedon makineri për ndrrimin e xhama të gjitha llojet e telefonave, microskop etj.
Siq e shifni edhe në foto gjendet në një pikë ku qarkullimi i njerëzve është i madh.
Kontakti dhe në viber +38349237567

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shitet Biznesi MobilShop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *