SHITET HYRJE APARTAMENTI 3+1 AFER SPITALIT, SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 6900
Postuar: 10 muaj më parë

70.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Sipërfaqja: 138m2
Viti: 2000

Specifikat

Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/sun_real_estate/
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/suntravel.al/
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 284
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 3+1 me:
📍Adresë: rr. Kole Heqimi, tek Spitali, Shkoder
📏Sipërfaqe: 138.8 m², kati IV
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 tre dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 nje ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ E shtruar me pllake
–✔ Rikontrukturuar vitet e fundit.
–✔ Ofrohet pjeserisht e mobiluar.
💶ÇMIMI: 70.000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET HYRJE APARTAMENTI 3+1 AFER SPITALIT, SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *