SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 GJUHADOL

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 6832
Postuar: 2 muaj më parë

170.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Viti: 2000
Sipërfaqja: 109m2
Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/Cf_apZdMyCn/

164 Shikime
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me:
📍Adresë: Gjuhadol, Shkoder
📏Sipërfaqe: 109 m²
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 dy banjo
–🌅 ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ I gjithi i shtruar me pllake.
–✔ Dritare me grila.
–✔ Kondicionere.
–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.

💶ÇMIMI: 170,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 GJUHADOL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.