SHITET TOKE+TRUALL , DUDAS, SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 7944
Postuar: 3 muaj më parë

55.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 300m2

Specifikat

Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 229
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron për shitje toke+truall me:
Sipërfaqe :📏 300 m²
Adrese:📍 rr. Ahmet Haxhija, Dudas, Shkoder

–✔ Ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem dhe afer
sherbimeve te tjera.
–✔ Ne truall ka dhe nje ndertim prej 81.9 m²

💶ÇMIMI: 55,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET TOKE+TRUALL , DUDAS, SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *