SHITET VILE NE ZOGAJ

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 6616
Postuar: 8 muaj më parë

200.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 330m2
Viti: 2000

Specifikat

Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/CfV4rKmANBo/
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 286
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron per shitje një vile te ndertuar vitet e fundit me:
📍Adresë: Zogaj, Shkoder
📏Sipërfaqe truallit: 330 m²
📏Siperfaqe per cdo kat 134 m²
Cdo kat përbëhet nga:
–🛋 nje sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽 nje banjo
– 🌅 verande
Cilesite e shtepise:
– Kantine ose bodrum
– Kondicionere te gjitha dhomat
– Dritare plastike dhe verande te madhe ne do kat
– 🌅 Me pamje nga liqeni i Shkodres
-Shitet e mobiluar.

💶ÇMIMI: 200,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET VILE NE ZOGAJ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *