THE ONE Make-up Pro Loose Pudër

Shitet nga: Drenusha Stubla
Numri i telefonit : 044892623
Email: drenusha.stublla@outlook.com
Kodi i produktit: 2262
Postuar: 2 vjet më parë

6.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD

Specifikat


Shikime 300
Favorite
Favorite

Përshkrim

Pudër e lehtë e qëndrueshme me 12-orë mat që e mban lëkurën të duket e freskët dhe pa shkëlqim gjatë gjithë ditës. Kompleksi Matte i vendosjes së fuqisë turbullon menjëherë pamjen e poreve dhe linjat e holla. Formula përmban mbi 90% pluhura anti-flashback dhe pa përbërës që përforcojnë kthimin e fotove, kështu që lëkura juaj duket e përsosur në botën reale dhe dixhitale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “THE ONE Make-up Pro Loose Pudër”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *