Trotinet Elektrik

Shitet nga: Nderim Sejdiu
Numri i telefonit : 049237567
Email: nderimi6@gmail.com
Kodi i produktit: 7247
Postuar: 3 javë më parë

670.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 70
Viti: 2022
Fuqia motorrike: 1200
Kubik: 1200

150 Shikime
Favorite
Favorite

Shitet trotinet Elektrik Swis në gjendje përfekte i ri.
Shkon deri në 70 kmh në orë dhe kalon 50 km me një mbushje .
Ka sinjalizues para dhe mbrapa dhe drita lled para dhe anash.
Amortizera para dhe mbrapa si dhe në ulëse full suspenzion.

Kontakti dhe në viber+38349237567

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trotinet Elektrik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.