Vespa GT 200cc

Shitet nga: Nderim Sejdiu
Numri i telefonit : 049237567
Email: nderimi6@gmail.com
Kodi i produktit: 6232
Postuar: 1 vit më parë

2.700.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Kilometrat: 37,000
Fuqia motorrike: 140
Viti: 2003

Specifikat

Kubik: 200

Shikime 486
Favorite
Favorite

Vespa GT 200cc në gjendje të rregullt teknike dhe optike.
Serviset e kryera me kohë, qdo gjë funksionale.
Ka 37mi km, viti 2003.
Tabela RKS i skaduar.
Kontakti dhe në viber +38349237567
Bëj ndrrim me kubikazh ma të madhe (x-max 300).

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vespa GT 200cc”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *