Volkswagen Golf 1.4 122 HK TSI HIGHLINE/ BLUEMOTION AUTOMATIK ++++

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit : 004741000558
Email: alban-dani@hotmail.com
Kodi i produktit: 8224
Postuar: 1 muaj më parë

13.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 150,000
Viti: 2013
Marrshi: Automatik

Specifikat

Numri i ulseve: 5
Ngjyra: Blu
Uleset me nxemje
Sensor: Sensor Prapa
Kamera: Kamera Prapa
GPS Navigator
Garanci dhe Sigurimet: Garanci
Klasifikimi i Taksave: Makina
Lloji i shitjës: Makina të Përdorura
Rrotat Aktive:Rrotat Aktive Para
Alarm
Central Automatike
Lloji i disqeve: Disqe metali - Fellne
Karburanti: Benzinë
Lloji i karrocerise: Sedan
I pa doganuar
I pa regjistruar
Radio DAB+
Ngrohës Motorri

Shikime 385
Favorite
Favorite

Volkswagen Golf 1.4 122 HK TSI HIGHLINE/ BLUEMOTION.
Gollfi 7 është shume i mir i rujtun mir me pak kilometra dhe kilometrat e garantuara me librez servisi per ma shume informata na telefononi ne Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Golf 1.4 122 HK TSI HIGHLINE/ BLUEMOTION AUTOMATIK ++++”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *