Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 HK

Shitet nga: Ragip gashi
Numri i telefonit : 049828556
Email: ragipgashi@hotmail.com
Kodi i produktit: 7006
Postuar: 2 muaj më parë

11.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 99,700
Viti: 2012
Fuqia motorrike: 105
Numri i ulseve: 5

102 Shikime
Favorite
Favorite

Volkswagen Golf 1.6 TDI
Makina është e pa doganuar dhe ka pak ndryshk në anën e djathtë në përpara.
Makina është shume e mir me pak kilometra dhe kilometra të garantuara
Ju mund të kontaktoni nē këta numra
KOSOVË 049 828 556
VIBER 0047 41000558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 HK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.