Volkswagen Golf 2.0 Tdi 150hk. DSG Highline

Shitet nga: Feriz Kadriu
Email: feriz.kadriu@gmail.com
Postuar 3 muaj më parë

0.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 0038349828556
Kilometrat: 106,500
Viti: 2015
Fuqia motorrike: 150
Numri i ulseve: 5
Kodi i produktit: 6004
187 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Volkswagen Golf
2.0 Tdi 150hk. DSG Highline Webasto LED
Makina është shumë e ruajtur dhe fleksible në vozitje.
Një makin dizel shumë I fuqishëm me 2-litërsh në kombinimme kambio automatike DSG!

Mirëmbajtja!!
Të gjitha shërbimet i ka të kryera në VW

-27000 km.
-45000 km
-57000 km.
-76000 km.
-86000 km.
-90000 km.
-105000 km.

Servisi i fundit është kryer në shkurt të vitit 2022

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Golf 2.0 Tdi 150hk. DSG Highline”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.