E Shitur

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Vushtrri
Kodi i produktit: 7656
Postuar: 2 muaj më parë

Favorite
Favorite

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI 2014 manual.
Kerri i ka 162.000, është shumë i mir dhe me kilometra të garantuar me librez servisi
Kerri është i pa doganuar në Kosovë.
Për ma shumë info na telofononi
Kosovë 049 828 556
Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Golf 7 1.6 TDI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *