Volkswagen Golf GTD 2,0 TDI 184hk DSG/DEFA/DAB

Shitet nga: Agim Dauti
Email: agimdauti@hotmail.com
Postuar 4 muaj më parë

0.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 00383828556
Kilometrat: 151,500
Viti: 2014
Fuqia motorrike: 184
Numri i ulseve: 5
Kodi i produktit: 5983
147 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Volkswagen Golf GTD 2,0 TDI 184hk DSG/DEFA/DAB

Pajisja që vlen të përmendet është:

-Kruisekontroll
-DAB +
-DEFA
– Mbulesa e dhomës së bagazhit
-Kambi automatike DSG
-Bluetooth
-USB / Kartë memorie
-Navigimi
– Sensori i shiut
– Sensorët e parkut
– Kompjuter i madh udhëtimi
-Timoni me shumë funksione
-E brendshme retro
– Mbështetëse të sediljeve të pasme të pa lodhshme
-Isofix
-Baza sportive
-8 altoparlantë
-Sedilje sportive përpara
Makina është e pa doganuar dhe me kilometra të garantuara

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Golf GTD 2,0 TDI 184hk DSG/DEFA/DAB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.