E Shitur

Volkswagen Golf Sportsvan 1.6 TDI Automatik

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 7907
Postuar: 6 muaj më parë

Favorite
Favorite

Volkswagen Golf Sportsvan 1.6 TDI 110HK
Kerri ështē shumë I mir i rujtum dhe me pak kilometra te garantuara me librez servisi.
Per ma shume informata na telefononi ne viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Golf Sportsvan 1.6 TDI Automatik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *