E Shitur

Volkswagen Golf

Shitet nga: Driton Gashi
Numri i telefonit :
Email: dritongashi@gmail,com
Kodi i produktit: 6997
Postuar: 1 vit më parë

Favorite
Favorite

Përshkrim

Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 HK 20213
Makina ēshtë e pa doganuar dhe me kilometra tē garantuara.
Kerri pērdoret për dit dhe punon shume mir. Ju mund tē na telefononi në këta numra.
KOSOVË 049 828 556
VIBER 0047 41000558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Golf”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *