Volkswagen Golf

Shitet nga: Driton Gashi
Numri i telefonit : 049828556
Email: dritongashi@gmail,com
Kodi i produktit: 6997
Postuar: 2 muaj më parë

9.999.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 137,500
Viti: 2012
Fuqia motorrike: 105
Numri i ulseve: 5

215 Shikime
Favorite
Favorite

Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 HK 20213
Makina ēshtë e pa doganuar dhe me kilometra tē garantuara.
Kerri pērdoret për dit dhe punon shume mir. Ju mund tē na telefononi në këta numra.
KOSOVË 049 828 556
VIBER 0047 41000558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Golf”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.