Volkswagen Passat 1.6-120 TDI Automatik

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit : 004741000558
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 8198
Postuar: 5 muaj më parë

17.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Kilometrat: 125,000
Viti: 2015
Marrshi: Automatik

Specifikat

Numri i ulseve: 5
Ngjyra: E Zezë
Materiali i Uleseve: Shtof
Uleset Sport
Uleset me nxemje
Uleset me masazh
Sensor: Sensor para dhe prapa
Kamera: Kamera Prapa
GPS Navigator
Lloji i shitjës: Makina të Përdorura
Rrotat Aktive:Rrotat Aktive Para
Alarm
Central Automatike
Lloji i disqeve: Disqe metali - Fellne
Kapese e rrimorkios
Karburanti: Naftë
Lloji i karrocerise: Shumefunskionale
I pa doganuar
I pa regjistruar
Radio DAB+
Ngrohës Motorri

Shikime 514
Favorite
Favorite

Volkswagen Passat 1.6-120 TDI Automatik
Kerri eshte shum i mir i rujtun dhe pak kilometra po ashtu kilometrat e garantuara me librez servisi, midnatt eshte tip top veq duhet me ja ba nji lamje nga mrena per ma shume informata na telefononi ne Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Passat 1.6-120 TDI Automatik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *