Volkswagen Passat 2,0 TDI 140hk

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit : 049828556
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 7673
Postuar: 7 muaj më parë

9.600.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Marrshi: Manual

Specifikat

Numri i ulseve: 5
Ngjyra: E Zezë
Uleset me nxemje
GPS Navigator
Garanci dhe Sigurimet: Garanci
Klasifikimi i Taksave: Makina
Lloji i shitjës: Makina të Përdorura
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Karburanti: Naftë
Lloji i karrocerise: Shumefunskionale
Radio DAB+
Ngrohës Motorri

Shikime 498
Favorite
Favorite

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140hk
Makina është e mir punon perfekt me pak kilometra dhe me kilometra të garantuara me librez servisi.
Makin i ka tē ndryshkët në dy vende mbrapa ku me pak pare rregullohet.
Për ma shume informata thirrni ne telefon
049 828 556 VIBER 0047 41000558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Passat 2,0 TDI 140hk”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *