E Shitur

VOLKSWAGEN PASSAT ALLTRACK

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 7721
Postuar: 7 muaj më parë

Favorite
Favorite

VOLKSWAGEN PASSAT ALLTRACK 2.0 TDI 170hk 4×4
Makina është shumë e rujtun sepse gjithmon është në garazh dhe ka pak kilometra të garantuara me librez servisi
Plus i ka gomat e dimrit tē reja me fellge.
Per ma shume informasjon telefonin në kēta numra 049 828 556 VIBER 0047 41000558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VOLKSWAGEN PASSAT ALLTRACK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *