E Shitur

Volkswagen Passat CC 2.0 TDI 140hk

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 7809
Postuar: 4 javë më parë

Favorite
Favorite

Volkswagen Passat CC 2.0 TDI 140hk Automatik.
Makina është shume e mir e rujtu mir dhe me kilometra të garantuara me librez të servisi për ma shumë info mund të na telefononi në Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Passat CC 2.0 TDI 140hk”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *