Volkswagen Tiguan

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Kodi i produktit: 7283
Postuar: 3 javë më parë

Favorite
Favorite

Volkswagen Tiguan
2,0 TDI 140hk 4M Exclusive DSG
Kerri eshte shume i mir dhe me kilometra te garantuara me fletore te servisit
per ma shume informata na telefononi ne 049 828 556 ose ne viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Tiguan”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.