VOLKSWAGEN TIGUAN 4×4

Shitet nga: Ramadan Latifi
Email: alban-dani@hotmail.com
Postuar 4 muaj më parë

0.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 121,000
Viti: 2012
Fuqia motorrike: 140
Numri i ulseve: 5
Kodi i produktit: 6074
223 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Volkswagen Tiguan 4×4
Makin është shumë e bukur dhe me kilometra të garantuara edhe me libër të servisit mos hezitoni e na thirrni në telefon per ma shume informata

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VOLKSWAGEN TIGUAN 4×4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.