Volkswagen Tiguan

Shitet nga: Ramadan Latifi
Email: alban-dani@hotmail.com
Postuar 5 muaj më parë

0.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 0038349828556
Kilometrat: 94,000
Viti: 2017
Fuqia motorrike: 2000
Numri i ulseve: 5
Kodi i produktit: 5694
356 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Volkswagen Tiguan
150 tdi 4 m dsg ACC / NAVI / KAMERA E PASME etj.
Makina e pa doganuar dhe nuk është në Kosovë makina eshtë shume e mir e rujtun dhe me kilometra të garantuara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Tiguan”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.