E Shitur

Volkswagen Transporter 2.0 TDI

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 7565
Postuar: 8 muaj më parë

Favorite
Favorite

Volkswagen Transporter 2.0 TDI 150hk
Transporteri ì ka disa fleka të bëra me sprej siq shihen edhe në foto, Transporter është shume i mir punon mir pa asnjē problem me pak kilometra dhe kilometrat i ka te garantuara me librez servisi.
Transporter i ka 5 dyer dhe ështē shumë fonksional për punë ngarkesen e ka 1100 kl
Për ma shume informata mund të na kontaktoni në këta telefona
KOSOVË – 049 828 556
NORVEGJI – 0047 41000558 Viber

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Transporter 2.0 TDI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *