E Shitur

Volkswaken Passat 1.6 TDI

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 7445
Postuar: 2 muaj më parë

Favorite
Favorite

Volkswagen Passat 1.6 TDI 105hk
Passat ēshtë në gjendje të mrekullushme punon shume mir me kilometra të garantuara dhe me librez të servisit
Makina ka 4 rrota të reja dimrore me bandasha ekstra për ma shumë info telefonin në 049 828 556 ose në viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswaken Passat 1.6 TDI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *