E Shitur

U Shit flm Niskerko Volvo V40

Shitet nga: Agim Dauti
Email: agimdauti@hotmail.com
Postuar 4 muaj më parë

Favorite
Favorite

Përshkrim

U Shit flm Niskerko

Volvo V40 114 PS 2015

Shitet vetura Volvo me pak km dhe të garantuara me gjithë libër të servisit
Makina nuk është e doganuar

– DAB +
– Bluetooth tel. lidhje
– Dritat ksenon
– Sensori i pasmë
– Kontrolli i lundrimit
– Klima
– Kompjuter udhëtimi
– Multiratt
– DSTC Anti-spin / Kundër gërvishtjeve
– Rrotat e verës dhe dimrit
– Kuti çatie
– Shirit tërheqës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “U Shit flm Niskerko Volvo V40”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.