ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 1+1 BEXHISTENI, SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 8332
Postuar: 4 javë më parë

59.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Sipërfaqja: 104m2

Specifikat

Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/CohNPDaAzy2/
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 180
Favorite
Favorite

🔥ZBRITJE CMIMI 🔥
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Tek Kompleksi Bexhisteni, Shkoder
📏Sipërfaqe: 104 m², kati VI
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 nje ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Dy kondicionere
–✔ E shtruar e gjitha parket
–✔ Shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje.

💶ÇMIMI: 62,400 €
💶ÇMIMI NE ZBRITJE: 59,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 1+1 BEXHISTENI, SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *