ZBRITJE CMIMI SHITET SHTEPI PRIVATE, RUS, SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 8341
Postuar: 4 javë më parë

57.500.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Sipërfaqja: 100m2

Specifikat

Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/ComVUshA0lV/
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/suntravel.al
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 67
Favorite
Favorite

🔥ZBRITJE CMIMI 🔥
Sun Real Estate ofron per shitje një shtepi private 1+1 me:
📍Adresë: Mellahall Cakejve, Rus Katolik, Shkoder
📏Sipërfaqe: 100 m²
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
-🌅 oborr

–✔ Oborr 40 m²

💶ÇMIMI: 62,000 €
💶ÇMIMI NE ZBRITJE: 57,500 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ZBRITJE CMIMI SHITET SHTEPI PRIVATE, RUS, SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *