2 years ago
309
 
Views

Optimals Age Revive krema e dites me SPF 15

Optimals Age Revive krema e dites me SPF 15
Market
Veshje, kozmetike dhe aksesore
KOSOVO
Prishtine
6.99€

Ky krem ​​dite anti-plakje është formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës për të përmirësuar shenjat e dukshme të plakjes, me një fokus në ndihmën për të mbrojtur lëkurën nga agresorët mjedisorë siç janë ndotja dhe dëmtimi UV. Ekuilibri i duhur i ushqyesve të shëndetshëm të lëkurës si minerale, sheqerna dhe aminoacide nga Silver Birch Leaf, i përmirësuar me teknologjinë e fuqishme natyrore Multi Renewal8. Plus, Flavonoids nga Redcurrant të cilat ndihmojnë në parandalimin e plakjes së parakohshme për një lëkurë të fortë, elastike. Krenohet me një strukturë të lehtë dhe me shkëlqim xheli që thithet shpejt, duke lënë një lëkurë të lagur dhe të butë pasi të ndiheni.

Perdorimi:si mbrojtja juaj e përditshme për të mbrojtur lëkurën nga plakja e parakohshme
Ushqimet e lekures:Mineralet, sheqernat dhe aminoacidet nga gjethi i mështeknës argjendi / Flavonoids nga Redcurrant / Multi Renewal8 Technology
Si punon:synon shenja të shumta të plakjes me lëndë ushqyese të shëndetshme të lëkurës dhe origjinë natyrore Teknologjia Multi rinovuese8, që punojnë për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimi UV dhe plakja e parakohshme, ndërsa promovojnë hidratimin e lëkurës dhe rinovimin epidermik.

Product code: 9748
Add to favorites
Report ad
en_USEnglish