8 months ago
717
 
Views

APARTMENT 1+1 FOR SALE RANA E HEDHUN, SHENGJIN

APARTMENT 1+1 FOR SALE RANA E HEDHUN, SHENGJIN
Real Estate
Shqipëri
Shkoder
Shengjin, Albania
106,207€
Numri i dhomave: 3
Banjo: 1
Sipërfaqja: 101 m²

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
?Adresë: Rana e Hedhun, Shengjin
?Sipërfaqe bruto: 101.15 m², kati V
?Sipërfaqe neto: 89.09 m²

Përbëhet nga:
– ? sallon dhe kuzhine
– ? nje dhome gjumi
– ?nje banjo
–? dy ballkone

–✔ Ashensor.
–✔ Shitet e mobiluar.
–✔ Eshte lehtesisht i konvertueshem ne 2+1.
–✔ Pamje te plote nga deti dhe malin e Shengjinit.
–✔ 23.72 m² Parking.

?ÇMIMI: 106,207 €
Garazh: Cmimi 15,000 € ( I detyruar)
——————————–
?Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ?+355676666765
?+355695292667
?sunrealestate.al@gmail.com

Financo blerjen
Price *
Interest Rate *
Period (months)
Initial Deposit
Monthly Payment -
Total Interest -
Total Payment -
Product code: 8830
Add to favorites
Report ad
en_USEnglish