1 muaj më parë
78
 
Shikime

✅SHITET BANESA

✅SHITET BANESA
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Kosovë
Fushe Kosove
Aktiv
Fushë Kosovë
Numri i dhomave: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m²
Viti i ndërtimit: 2021
Forma e Pronësisë: Pronësi
Lloji i Ndërtimit: Apartament
Gjendja: E re

✅SHITET BANESA 

📍Fushë Kosovë në Rrugën Hajrullah Zymi

📐Sipërfaqja:50m2

🏢Kati i 1

▪️Banesa Posedon:

✔️Sallon me Kuzhinë

✔️Dhomë Gjumi

✔️Banjo

✔️Ballkon

✅Banesa shitet e mobiluar në tërësi dhe me kushte shumë të mira banimi.

📍Ndodhet afer 500m larg nga Eurostore.

📄Banesa është me Fletë Poseduese.

📌 Për informata më të hollësishme na vizitoni në zyren tonë në Fushë Kosovë te Rrethi-Rruga “Vëllezërit Majanci” apo na kontaktoni në :

📞+38348315333

📞(viber)+38348316333

📩agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Karakteristikat

Balkon
Lift
Mundesi per Karikim
Pamje
Terren i Ecjes
Kodi i produktit: 24354
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip