2 vjet më parë
175
 
Shikime

5008 Allrue Blue 1.5 HDI 130 HK Automatik

5008 Allrue Blue 1.5 HDI 130 HK Automatik

5008 Allrue Blue 1.5 HDI 130 HK Automatik
Kerr me pak kilometra dhe te garantuara me librez servisi.
Nji kerr me shumë vend për nji familje perfekt. Na kontaktoni ne viber 0047 41 000 558

Kodi i produktit: 10145
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip