3 javë më parë
73
 
Shikime

Audi A3

Audi A3
Makina
Audi
A3
Kosovë
Ferizaj
Aktiv
Ferizaj
Viti: 2015
Kilometrazha: 361,500 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Manual
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Kombi 5 dyer

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 25824
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip