3 muaj më parë
99
 
Shikime

Bentley Flying Spur

Bentley Flying Spur
Makina
Bentley
Flying Spur
Kosovë
Skenderaj
Aktiv
Skenderaj
Viti: 2023
Kilometrazha: 11,250 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.9
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Elektrikë-Benzinë
Lloji i Karrocerisë: Sedan

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Masazh
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 22110
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip