8 muaj më parë
404
 
Shikime

BMW 1-serie

BMW 1-serie
Makina
BMW
1-serie
Kosovë
Vushtrri
Vushtrri
Viti: 2015
Kilometrazha: 155,422 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 1.5
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Sensorët e Parkingut: Sensor Prapa
Materiali i Ulëseve: Shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Mbrapa
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Estate

BMW 1-serie  praktike dhe e lehtë për t’u drejtuar me karakteristika të mira drejtimi. E pajisur me një motor nafte me efikasitet të karburantit dhe transmision automatik.

☎️ +4741000558 (Whatsapp/Viber)

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 20059
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip