5 muaj më parë
158
 
Shikime

BYD Atto3

BYD Atto3
Makina
BYD
Atto3
Maqedoni e Veriut
Kumanove
Kumanovo, North Macedonia
Viti: 2022
Kilometrazha: 9,500 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Elektrikë
Lloji i Karrocerisë: Kombi 5 dyer

Shitet makina BYD Atto3 e vitit 2022.

☎️ +38349678778(Whatsapp/Viber)

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 21435
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip