3 muaj më parë
132 Shikime

Citroen Jumpy – 19708

Citroen Jumpy – 19708
Makina
Citroen
Jumpy
Maqedoni e Veriut
Berove
Berovo, North Macedonia
Viti: 2022
Kilometrazha: 23,700 km
Numri i ulëseve: 3
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 1,997.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Crates

Citroen Jumpy është zgjedhja optimale e furgonit nëse dëshironi shumë hapësirë, rehati të mirë dhe aftësi për të tërhequr rimorkio më të rënda.Dyert rrëshqitëse në të dyja anët në pjesën e pasme me dritare, si dhe një derë e pasme me varëse të sipërme e bëjnë ngarkimin dhe shkarkimin të lehtë.

☎️ +4741000558 (Whatsapp/Viber)

☎️ +38344892623 (Whatsapp/Viber)

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 19708
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip