2 vjet më parë
476
 
Shikime

Eclat Style Parfum

Eclat Style Parfum
17€

Për përsosmëri dhe hijeshi të lehtë.

Eclat Style është një Parfum më i rafinuar dhe elegant për burra, krijuar nga dy Parfumues Master me disa nga përbërësit më prestigjiozë në parfumeri. Një aromë e përjetshme, moderne dhe mashkullore që përmban marrëveshjen ekskluzive De Laire Sellier Accord që kap mishërimin e hijeshisë dhe elegancës pariziane.

Kodi i produktit: 9747
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip