Ballina Kerko per rezultate FORD RANGER 2.2 TDCI 150HK 4×4 AUTOMATIK WEBASTO – 10156
10 muaj më parë
5 Shikime

FORD RANGER 2.2 TDCI 150HK 4×4 AUTOMATIK WEBASTO – 10156

FORD RANGER 2.2 TDCI 150HK 4×4 AUTOMATIK WEBASTO – 10156
28,500€

FORD RANGER 2.2 TDCI 150HK 4×4 AUTOMATIK WEBASTO.
Shumë I fort dhe I mir FORD RANGER me pak kilometra dhe kilometrat e garantuara me librez servisi. Për ma shume informata na telefononi ne Viber 0047 41 000 558

Kodi i produktit: 10156
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip