4 muaj më parë
114 Shikime

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1++1 DERGUT, SHKODER – 9498

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1++1 DERGUT, SHKODER – 9498
Patundshmeri
Patundshmeri me Qera
Shqipëri
Shkoder
Shkodër, Albania
15,000€
Sipërfaqja: 55 m²

Sun Real Estate ofron me qira apartament 1 1 me:
Adresë: Lgjj Naim Gjylbegu, Dergut, Shkoder
Sipërfaqe: 55 m², kati I
Përbëhet nga:
– sallon dhe kuzhine
– nje dhome gjumi
– nje banjo
–✔ E gjitha e shtruar me pllake.
–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.
– ÇMIMI: 15,000 leke/muaji
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 355695292667
355676666765
sunrealestate.al@gmail.com

Financo blerjen
Cmimi *
Norma e interesit *
Periudha (muaj)
Pagesa fillestare
Pagesa mujore -
Interesi total -
Pagesa totale -
Kodi i produktit: 9498
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip