Ballina Kerko per rezultate JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, BEXHISTENI, SHKODER
1 javë më parë
30
 
Shikime

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, BEXHISTENI, SHKODER

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, BEXHISTENI, SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira apartament 2+1 me:
📍Adresë: Pallati Italianeve, Bexhisteni, Shkoder
📏Sipërfaqe: 107.9 m², kati VII

Përbëhet nga:
🛋 sallon dhe kuzhine
🛌 dy dhoma gjumi
🚽 dy banjo
🌅 tre ballkone (dy ballkone franceze dhe nje ballkon normal)

Ofrohet e mobiluar.
Dritare triploxham
Tre kondicionere
Ashensor.
27 m2 Garazh.

💶ÇMIMI: 450 €/muaj
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Kodi i produktit: 26268
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip