4 muaj më parë
134
 
Shikime

Kia Soul

Kia Soul
Makina
Kia
Soul
Kosovë
Dragash
Aktiv
Dragash
Viti: 2018
Kilometrazha: 47,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Elektrikë
Lloji i Karrocerisë: Kombi 5 dyer

Shitet Kia Soul e bukur dhe e mirembajtur. Kilometrazh i ulët. E shkëlqyeshme për udhëtime.

Karakteristikat

Air Condition
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 24018
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip