10 muaj më parë
240
 
Shikime

RENO CAPTUR 1.5 DIZEL

RENO CAPTUR 1.5 DIZEL
Makina
Renault
Captur
Kosovë
Vushtrri
RXGF+25H, Vushtrri
Viti: 2019
Kilometrazha: 65,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I regjistruar
Dogana: I doganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Estate
☎️. + 383 049 666 432
RENO CAPTUR 1.5 DIZEL
AUTOMATIK
VITI I PRODHIMIT 2019
KM T GARANTUARA 65
E DOGANUAR RKS – 1 VITE
NAVIGATION
KAMERA
2 QELSA
GOMA TE REJA
E SERVISUAR
DRITA LLED
KOMANDA NE TIMON
ULSE ALL CANTARA GJYSEM LEKUR

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Tavan me Dritare
Tavan Panoram
Uleset me Masazh
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 13839
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip