7 muaj më parë
677
 
Shikime

Mercdes-Benz/E-class 2016

Mercdes-Benz/E-class 2016
Makina
Mercedes-Benz
E-class
Kosovë
Vushtrri
E shitur
Rr. Balli Kombetar, RX6J+7MX, Vushtrri
Viti: 2016
Kilometrazha: 280,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Estate

Mercdes-Benz/E-class 2016

2.2 disel

☎️ +4741000558

048888867

044892623.

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Tavan me Dritare
Tavan Panoram
Uleset me Masazh
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 14051
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip