4 muaj më parë
140 Shikime

VW GOLF 7.5 – 2.0 TDI – HIGHLINE – – 14423

VW GOLF 7.5 – 2.0 TDI – HIGHLINE – – 14423
Makina
Volkswagen
Golf Alltrack
Kosovë
Vushtrri
RXGF+25H, Vushtrri
Viti: 2018
Kilometrazha: 180,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I regjistruar
Dogana: I doganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Para dhe Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Estate
☎️. + 383 049 666 432
AUTO SALLONI – MALI – VUSHTRRI
VW GOLF 7.5 – 2.0 TDI – HIGHLINE –
AUTOMATIK – DSG –
I POSA DOGANUAR 180 KM
VITI 2018
FULL OPSIONE

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Tavan me Dritare
Tavan Panoram
Uleset me Masazh
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 14423
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip