Ballina Kerko per rezultate Mercedes-Benz E-Klas 2.0 194HK AVANTGARDE 4MATIC AUTOMATIK – 10155
12 muaj më parë
40 Shikime

Mercedes-Benz E-Klas 2.0 194HK AVANTGARDE 4MATIC AUTOMATIK – 10155

Mercedes-Benz E-Klas 2.0 194HK AVANTGARDE 4MATIC AUTOMATIK – 10155
36,000€

Mercedes-Benz E-Klas 2.0 194HK AVANTGARDE 4MATIC CDI automatik.
Makina është në Norvegji dhe pa dogan për ndryshe kjo bish makine i ka tē gjitha paisjet extra dhe moderrne.
Makina ka pak kilometra dhe i ka te garantuara me librez servisi.
Për ma shume informata telefononi ne Viber 0047 41 000 558

Kodi i produktit: 10155
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip