3 javë më parë
71
 
Shikime

Mercedes-Benz GLS

Mercedes-Benz GLS
Makina
Mercedes-Benz
GLS
Kosovë
Mitrovice
Aktiv
Mitrovicë
Viti: 2018
Kilometrazha: 141,800 km
Numri i ulëseve: 7
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 3.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: SUV

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 25888
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip